Pizza Momento

 

U nás najdete vždy čerstvou pizzu, vyrobenou z kvalitních surovin.

 

Výběr provozovny

Akce „Každá 10. Pizza ZDARMA“

Našim zákazníkům nabízíme každou desátou pizzu zdarma.

Od 20.11.2023 dále nevydáváme papírové věrnostní kartičky. Kartičky již vydané jsou platné do spotřebování.
Nově zákazníkům nabízíme virtuální kartičky do Apple a Google peněženky.

Pravidla akce:

– zákazník vlastní virtuální kartičku v Apple či Google Wallet

Pokud si zákazník do peněženky Apple či Google ve svém mobilním telefonu (ke stažení na úvodní stránce), přidá naší věrnostní kartičku s deseti okénky (body), získá na ni při nákupu za každou zakoupenou pizzu jeden bod. Při celkovém nákupu devíti pizz a objednávce jedné pizzy, získá zdarma desátou pizzu dle vlastního výběru.
Pokud má zákazník zakoupených například 8 pizz a zakoupí další 3, na novou kartičku se připíše jeden bod a jednu (tu desátou) pizzu má zdarma, v takovém případě je zdarma vždy ta pizza, která je za nejnižší cenu.
Pokud zákazník vlastní více virtuálních kartiček v Google či Apple Wallet ve svém mobilním telefonu, vždy je potřeba je zvlášť spotřebovat, kartičky nelze sloučit.

– zákazník nevlastní virtuální kartičku v Apple či Google Wallet

Víme, že i v dnešní době nejsou moderní technologie pro každého. A aby byl náš věrnostní program „každá 10. pizza zdarma“ pro všechny, máme samozřejmě řešení. Pokud zákazník věrnostní kartičku ve svém mobilním telefonu nemá, za každou zakoupenou pizzu získá jeden bod v podobě razítka na pokladní účtenku. Pak-li že nasbírá účtenky s několika razítky dle zakoupeného počtu pizz a dosáhne minimálně devíti bodů, získá při nákupu další/ch pizz, odměnu „desátá pizza zdarma“. V tomto případě platí stejné pravidlo jako u virtuální kartičky, tedy “ pokud má zákazník zakoupených například 8 pizz a koupí další 3, na novou účtenku obdrží jeden bod (razítko) a jednu, tedy tu desátou pizzu má zdarma, v takovém případě je zdarma vždy ta pizza, která je za nejnižší cenu“

Share This